• Welltures MaxiWell

    Hakkında Tüm Bilgiler….

    headher 1

Welltures MaxiWell
Hakkında Tüm Bilgiler

Aşağıdaki videoda Welltures MaxiWell hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Welltures MaxiWell

Welltures MaxiWell fiyatları, Welltures MaxiWell fiyat, Welltures MaxiWell yorumları, Welltures MaxiWell faydaları, Welltures MaxiWell zararları, Welltures MaxiWell satın alma, Welltures MaxiWell kullananlar, Welltures MaxiWell yan etkileri, Welltures MaxiWell ne işe yarar, Welltures MaxiWell sipariş verme, Welltures MaxiWell içeriği nedir, Welltures MaxiWell nerede satılır, Welltures MaxiWell nasıl kullanılır, Welltures MaxiWell kullanıcı yorumları, Welltures MaxiWell nereye yapıştırılır,

Bir kutu içerisinde 10 Adet bant bulunmaktadır. Eğer aşağıdaki etken maddelerin vücutta sağladığı faydaları görmek isterseniz; iletişim bilgilerini kullanarak Elit TEAM sisteminde size özel misafir paneli açılmasını isteyebilirsiniz.

Ürün içeriği: Aloe Vera, Metiyonin, Aslanpençesi, Lizin, L-Arjinin, L-Karnitin, Kırmızı Biber Özü, Zencefil, Zerdeçal, Ginkgo Biloba, Glukozamin Sülfat, Kolajen, Kondroitin Sülfat, Kenevir, Metilsülfonilmetan, Ginseng, Organik Germanyum, Gümüş İyonları, Vitamin C-D-B6-B9-B12-K olmak üzere yirmi üç (23) farklı etken madde bulunmaktadır.

İletişim & Destek

Welltures Global ile uluslararası bir ticaret ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Welltures Global hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 63 71 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 545 736 63 71

Uluslararası iş ağınızı oluşturmaya başlatmak için şimdi; Welltures Global üyelik ve kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Yeni nesil wellness ürünleri ile daha zinde ve güvenli bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz Welltures Global ürünlerini satın alabilirsiniz.

lagoranlogo

Güçlü Ticaret, Güçlü Takımda Başlar !!!

Büyüyen network marketing sektörünün yeni yükselen yıldızı olmak ister misiniz? Hemen Elit TEAM destek sisteminin size sağladığı kolaylıklar ile Welltures Global şirketinin bir parçası olabilirsiniz. Aşağıdaki hemen daha fazla bilgi al butonu ile Elit TEAM ‘i keşfedebilirsiniz.

Eğer Weltures Global hakkında güncel bilgileri, periyodik yapılan zoom toplantılarını ve en önemlisi şirket ve ürünler hakkında anlık gelişmeleri takip etmek isterseniz; aşağıda bulunan whatsapp grubum ve telegram kanalıma katılarak 7/24 anlık gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Welltures Global
Ürünleri

Merak ettiğiniz ürün görseline tıklayarak, o ürün ile ilgili detaylı anlatım videosunu izleyebilirsiniz.

İndirimli Sipariş Nasıl Verilir?

Welltures Global ürünlerine iki (2) farklı yol ile sahip olabilirsiniz.

  1. YOL : Müşteri olup normal fiyatlardan ürünlere sahip olabilirsiniz.
  2. YOL (size tavsiyemdir) : Extra ücret ödemeden üye olup, seçeceğiniz paketlere göre tüm ürünleri %33 ile %60 arasında indirimli satın alabilirsiniz. (NOT: Üye olduktan sonra menüde bulunan ”paket satın al” alanına bakabilirsiniz.)