• Welltures GluWell

    Hakkında Tüm Bilgiler….

    headher 1

Welltures GluWell
Hakkında Tüm Bilgiler

Aşağıdaki videoda Welltures GluWell hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Welltures GluWell

Welltures GluWell fiyatları, Welltures GluWell fiyat, Welltures GluWell yorumları, Welltures GluWell faydaları, Welltures GluWell zararları, Welltures GluWell satın alma, Welltures GluWell kullananlar, Welltures GluWell yan etkileri, Welltures GluWell ne işe yarar, Welltures GluWell sipariş verme, Welltures GluWell içeriği nedir, Welltures GluWell nerede satılır, Welltures GluWell nasıl kullanılır, Welltures GluWell kullanıcı yorumları, Welltures GluWell nereye yapıştırılır,

Bir kutu içerisinde 12 Adet bant bulunmaktadır.Eğer aşağıdaki etken maddelerin vücutta sağladığı faydaları görmek isterseniz; iletişim bilgilerini kullanarak Elit TEAM sisteminde size özel misafir paneli açılmasını isteyebilirsiniz.

Ürün içeriği: Ginseng, Zencefil, Zerdeçal, Aslanpençesi, Kırmızı Biber Özü, Glukozamin Sülfat, Aloe Vera, Kenevir, Kondroitin Sülfat, Metilsülfonilmetan, Kolajen, Gümüş İyonları olmak üzere on iki (12) farklı etken madde bulunmaktadır.

İletişim & Destek

Welltures Global ile uluslararası bir ticaret ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Welltures Global hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 63 71 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 545 736 63 71

Uluslararası iş ağınızı oluşturmaya başlatmak için şimdi; Welltures Global üyelik ve kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Yeni nesil wellness ürünleri ile daha zinde ve güvenli bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz Welltures Global ürünlerini satın alabilirsiniz.

lagoranlogo

Güçlü Ticaret, Güçlü Takımda Başlar !!!

Büyüyen network marketing sektörünün yeni yükselen yıldızı olmak ister misiniz? Hemen Elit TEAM destek sisteminin size sağladığı kolaylıklar ile Welltures Global şirketinin bir parçası olabilirsiniz. Aşağıdaki hemen daha fazla bilgi al butonu ile Elit TEAM ‘i keşfedebilirsiniz.

Eğer Weltures Global hakkında güncel bilgileri, periyodik yapılan zoom toplantılarını ve en önemlisi şirket ve ürünler hakkında anlık gelişmeleri takip etmek isterseniz; aşağıda bulunan whatsapp grubum ve telegram kanalıma katılarak 7/24 anlık gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Welltures Global
Ürünleri

Merak ettiğiniz ürün görseline tıklayarak, o ürün ile ilgili detaylı anlatım videosunu izleyebilirsiniz.

İndirimli Sipariş Nasıl Verilir?

Welltures Global ürünlerine iki (2) farklı yol ile sahip olabilirsiniz.

  1. YOL : Müşteri olup normal fiyatlardan ürünlere sahip olabilirsiniz.
  2. YOL (size tavsiyemdir) : Extra ücret ödemeden üye olup, seçeceğiniz paketlere göre tüm ürünleri %33 ile %60 arasında indirimli satın alabilirsiniz. (NOT: Üye olduktan sonra menüde bulunan ”paket satın al” alanına bakabilirsiniz.)