• Transdermal Bant

  Hakkında Tüm Bilgiler….

  headher 1

Transdermal Terapotik Sistem Nedir?

Tıptaki adı transdermal terapotik sistem olarak geçmektedir. Transdermal (TTS) bantlar çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. İçeriği değiştirilebilen bantlardır. Sigara bırakma, doğum kontrol anjiyo tedavileri, kas ağrıları gibi birçok hastalık tedavisinde kullanılabilmektedir. Deriye yapıştırılarak kullanılmaktadır. Kişiye tedavi ve kullanım kolaylığı bakımından birçok avantaj sağlamaktadır.

Transdermal (TTS) bant teknolojisi; insan derisinin geçirgen özelliğini kullanarak, vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin ağız yoluyla veya iğne kullanılan yöntemlerin dışında vücuda aktarılmasını sağlamaktadır. TTS bantları da bu görevi yerine getirmektedir.

Transdermal (TTS) Bant, açılmış ismiyle transdermal bant bir tür gıda takviyesi bandıdır. TTS Bant deri üzerine yapıştırılan ve üç katmandan oluşan bir gıda takviyesidir. Kullanım kolaylığı sağlaması hem de hızlı etki etmesi nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. TTS bant kullanan pek çok birey bant hakkında olumlu yorumlarda bulunmaktadır.

Transdermal (TTS) Bant Nedir İşe Yarar?

Transdermal (TTS) bantlar deri yoluyla ilacı vücuda dağıtarak çalışmaktadır. Birçok hastalık tedavisinde kullanılmaktadır. Bant kullanımı ilacın emilim hızını kontrol etmeye yardımcıdır. Ayrıca ilaçla tedavide ortaya çıkan yutma güçlüklerini ortadan kaldırmaktadır. Transdermal (TTS) bant sayesinde ilaç direk olarak kana iletilmekte ve mide sorunları ortadan kalkmaktadır. Vücuda giren ilacın etkisi daha net bir şekilde görünmektedir. Bütün bu olumlu etkilerinin yanında Transdermal (TTS) bant ne işe yarar diyecek olursak:

 1. Hem tedavi edici hem takviye edici özellikleri bir arada bulundurmaktadır.
 2. Bağışıklığınızı güçlendirmektedir.
 3. Günlük kullanımda kas ağrılarını gidermektedir.
 4. Tedaviniz emilim daha hızlı olduğundan daha kısa sürmektedir.
 5. Bulantı ve mide şikayetleri gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır.
transdermal tts bant nedir ise yarar

Transdermal (TTS) Bant İçeriği Nedir?

TTS bantların özelliği deri üzerinde herhangi bir enjeksiyon işlemine gerek kalmamasıdır. Bu bantlar bazen hayat kalitesi arttırmak bazen de tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Bu nedenle Transdermal (TTS) bant içeriği nedir? Diyecek olursak.

Bantların içeriği takviye edilecek gıdalara göre değişiklik göstermektedir. Her bandın içeriği birbirinden farklıdır. Sigara bırakma tedavisinde kullanılan bant içeriği ile ağrı giderme tedavisinde kullanılan bant içerikleri birbirinden farklı olmaktadır. Transdermal (TTS) bant derimizin geçirgen özelliğinden faydalanarak vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ağrı kesici ve ek gıdaları almamızı sağlamaktadır.

Transdermal (TTS) Bant Nasıl Kullanılır?

 1. Bandın uygulanacağı alan temiz ve kuru olmalıdır.
 2. Bandın yapıştırılacağı derinin tüysüz olması gerekir.
 3. Bant iltihaplı, sivilceli alana yapıştırılmamalıdır.
 4. Bandın yapıştırılacağı yerde açık veya kapalı yara bulunmamalıdır.
 5. Bandı kutusundan çıkarmadan önce eldiven takılması gerekir.
 6. Bandın yapışkan kısmı deri üzerine gelecek şekilde yapıştırılmalıdır.
 7. Bant deri üzerine yapıştırıldıktan sonra 30 saniye boyunca bandın üzerine baskı yapılmalıdır.
 8. TTS Bant vücutta ortalama üç ila yedi gün arasında uygulanabilir.

TTS Bantların kullanımları ve uygulama süreleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle bantları kullanmadan önce kullanım talimatları mutlaka okunmalıdır.

Transdermal (TTS) Bant Nereye Yapıştırılır?

TTS bantların kullanım alanı derimizdir. Kullanım kolaylığı bakımından da tercih edilen bantları birey tek başına uygulayabilmektedir. Eğer bant ağrı kesici özellikte ise ağrıyan bölge yapıştırılması gerekmektedir. Ancak ek gıda, ilaç gibi bantların belli bölge tercihi bulunmamaktadır. Transdermal (TTS) bantlar nereye yapıştırılır diyecek olursak. Bu bantlar :

 1. Üst kol hizası
 2. Sırt bölgesi
 3. Bel üstü
 4. Sağ omuz
 5. Sol veya sağ göğüs bölgesine yapıştırılarak kullanılmaktadır.

Ancak bantların kullanılacağı bölge temiz ve tüysüz olmalıdır. Yapıştırılacak bölge önce ıslak şekilde silinmeli daha sonra kurulanmalıdır. Bant mutlaka eldiven ile açılarak yapıştırılmalı el temasından kaçınılmalıdır. Tahriş olmuş ya da açık yara bulunan bölgeler tercih edilmemelidir.

Birçok network marketing firması bu bantlar yanında sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme için takviye edici ürünlerin satışını yapmaktadır. Bu ürünler sağlımızı korumak yanında yaşam standartlarını yükseltmek için sunulan takviye edici ürünlerdir.

Sağlıklı beslenmemizi sağlayarak, bağışıklık gücünü arttıran bu ürünler bir tür gıda takviyesidir. Network marketing firmalarından elde edebileceğiniz ürünler üzerinde takviye edici oldukları ve içerikleri belirtilmektedir. Bu ürünler günümüz şartlarında yoğun stres ve iş temposu ile çalışan tüm insanlar için yarar sağlamaktadır.

transdermal tts bant nereye yapistirilir

Transdermal (TTS) Bant Kullananlar Kimlerdir?

TTS bantları hem takviyeye ihtiyaç duyan bireyler hem de tedaviye gerek duyanlar kullanabilmektedir. Kullanım amacı oldukça geniş olan ürünlerdir. Transdermal (TTS) Bant kullananlar sigarayı bırakmak için olduğu kadar doğum kontrol yöntemi olarak da tercih edilebilmektedir.

Ya da basit kas ağrılarında ağızdan ilaç almak istemeyen bireyler tercih edebilmektedir. Sadece bağışıklığı güçlendirmek için kullanılabilir. Günlük amaçlar için kullanıma uygundur. Midesi rahatsız olan bir birey, ağızdan ilaç almakta zorlanan kişiler tercih edebilirler. Ayrıca emilimi daha yüksek olduğundan daha kısa sürede tedavi olmak isteyenler için tercih sebebidir.

Transdermal (TTS) Bant Kullanım Alanları Nelerdir?

TTS Bantları geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu alanlar şöyle sıralanabilir:

1) Besin Takviyesi: Bazı TTS Bantları vitamin ve mineraller içerirler. Bu şekilde vücudun ihtiyaç duyduğu besin takviyelerini karşılar.

2) Ağrı Kesici: Birçok insan kas ve eklem ağrılarından muzdariptir. Bu ağrılar için kullanılan ilaçlar başta midede olmak üzere vücutta yan etkilere sebep olur. TTS Bandı bu ağrıları ilaca gerek kalmadan azaltma özelliğine sahiptir.

3) Detoks: TTS Bant vücuttan toksin atmayı sağlayan içeriklere de sahip olabilir. Bu etkisiyle vücutta detoks işlemi gerçekleştirir.

​​​​​​4) Uyku Düzeni: Bazı TTS Bantları içerdikleri melatonin hormonuyla kaliteli bir uyku sağlar.

5) Zayıflama: TTS Bantları metabolizmayı hızlandıran içerikleri ile sağlıklı bir şekilde kilo vermeye yardımcı olur.

Günümüz teknolojisi ile üretilmiş TTS Bantları hem geniş kullanım alanları hem uygulama kolaylığı ile gittikçe daha çok insan tarafından tercih edilmektedir.

transdermal tts bant kullananlar ve kullanim alanlari

Transdermal (TTS) Bant Fiyatları, Fiyatı Ne Kadar?

Transdermal (TTS) bant kullanmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri de Transdermal (TTS) bant fiyatları ne kadar sorusudur. TTS bantların fiyatlarını etkileyen pek çok etken bulunmaktadır. Paket içerisinde kaç adet bulunduğu, kullanım amacı, hangi firmaya ait olduğu gibi birçok faktör fiyatı belirlemede yardımcı olmaktadır.

Bantların ortalama fiyatları yüz elli TL ile beş yüz TL arasında değişiklik göstermektedir. Ancak diğer bütün faktörler TTS bant fiyatlarında değişikliğe neden olmaktadır. Bantlar kullanım amacına göre çok farklı fiyatlar ile karşımıza çıkabilmektedir.

Birçoğumuz için önemli olan ömrümüzü sağlıklı bir şekilde geçirebilmektir. Bunun için en başta dengeli beslenmemiz gerekmektedir. Dengeli beslenme yanında alabileceğimiz takviye gıdalar ise bağışıklığımızı güçlendirerek bize yardımcı olmaktadır. Birçok network marketing firması size TTS bant ve dengeli beslenme ile ilgili ek takviyeler sunabilmektedir. Bunlar takviye ürünler olup ek olarak kullanılmalıdır.

Transdermal (TTS) Bant Çeşitleri Neler?

Transdermal (TTS) bant çeşitleri kapsamından birbirinden çeşitleri ile kullanıcılar hizmet almaktadır. Transdermal (TTS) bant çeşitleri kişinin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral veya yaşadığı sağlık problemine göre farklılıklar göstermektedir. Kullanıcılar tercih yaparken kendilerine uygun olan bandı seçmektedirler.

Bu bantlar kullanıcılara uygun bir şekilde seçildikten sonra kullanımına başlanmaktadır. Sonrasında gereken faydayı ve gelişmeyi göstermektedir. Doctorem bant çeşitleri hem içeriği hem de faydaları yönünden birbirinden farklı özelliktedir. Kullanım yönü ve sağladığı faydalarda bu anlamda farklılıklar göstermektedir. Bantların çeşitleri oldukça fazladır.

transdermal tts bant bant fiyati ve cesitleri nelerdir

Transdermal (TTS) Bant Şikayet Var mı?

Transdermal (TTS) bantları ile ilgili genel olarak olumsuz bir dönüş ya da şikayet yoktur. Bantlar kullanım amacına göre farklılık gösterdiği için; kullanacak olan kişiler kendilerine uygun ürünü satın alacağı hem resmi siteden hem de satış uzmanlarından yardım alarak belirlerler. Sonucunda da bant kullanımı düzenli bir şekilde olduğu sürece kullanıcılar daima olumlu sonuç alırlar.

Transdermal (TTS) Bant Faydaları Nelerdir?

Transdermal (TTS) Bant birçok fayda barındırmaktadır. Transdermal (TTS) bant faydaları arasında bulunanların bazıları şöyle sıralanabilir:

 1. İlaç alırken mide rahatsızlığı yaşayanlar için Transdermal (TTS) Bant kurtarıcıdır. Ağız yoluyla alınması gereken ilaç bu bant sayesinde deriden emilim yoluyla alınabilir. İlaçların sebep olduğu bulantı, mide ağrısı gibi yan etkiler görülmemiş olur.
 2. TTS Bant içeriğini deriden kılcal damarlara doğrudan ilettiği için istenen etki kısa sürede meydana gelir.
 3. Bu bantların kullanım alanı oldukça geniştir. Ağrıları azaltmadan bağışıklık sistemini güçlendirmeye, enerjiyi arttırmadan uyku düzeni oluşturmaya kadar çeşitli özellikte bantlar mevcuttur.
 4. TTS Bant çeşitlerinde seçenek çoktur ve bunlar uygun fiyatlarda temin edilebilir.
transdermal tts bant bant

Transdermal (TTS) Bant Yan Etkileri Var Mıdır?

Transdermal (TTS) Bant içerisinde vitamin, mineral gibi besin takviyeleri içerdiği için bu besinlere duyarlı kişilerde bazı yan etkilere sebep olabilir. Bu nedenle bu bantlar kullanılmadan önce içeriği dikkatlice incelenmelidir.

TTS Bandın içeriğinde bulunan herhangi bir ürüne alerjisi olan kişilerde deride kızarıklık, döküntü, kaşıntı gibi yan etkiler görülebilir. Bu durumda bu bantlar kullanılmamalıdır.

Transdermal (TTS) Bant Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

TTS bant; kullanım yerine, amacına ve hangi hastalığın tedavi edileceğine göre pek çok çeşitte üretilmektedir. Bu nedenle Transdermal (TTS) bant kullanıcı yorumları değişkenlik göstermektedir. TTS bantlar herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılması doğru olmayacaktır.

Genellikle acı vermeyen bir yöntem olduğundan tercih sebebi olan bantlar kullanıcılardan olumlu yorumlar almaktadır. Ancak tedavi yanında irade de gerektiren bazı hastalıklarda yorumlar değişkenlik gösterebilmektedir. TTS bant hakkında yapılan yorumlar firmaya, kaliteye, markaya bağlı olarak ta değişecektir. Bu nedenle bant kullanıcıları online kanallar üzerinden kullanmak istedikleri bant türüne göre araştırma yapmaktadırlar.

Kullanıcılar bantları kullandıktan sonra sosyal hayatlarında yaşadıkları değişimlerden bahsetmektedirler. Daha kaliteli bir yaşam tarzına sahip olduklarını ve ürünleri kullanmaya başladıktan sonra hem ruhsal hem fiziksel anlamda olumlu değişimler yaşadıklarını belirtmişlerdir.

transdermal tts bant yan etkileri ve yorumlari nelerdir

İletişim & Destek

Welltures Global ile uluslararası bir ticaret ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Welltures Global hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 63 71 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 545 736 63 71

Uluslararası iş ağınızı oluşturmaya başlatmak için şimdi; Welltures Global üyelik ve kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Yeni nesil wellness ürünleri ile daha zinde ve güvenli bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz Welltures Global ürünlerini satın alabilirsiniz.

lagoranlogo

Güçlü Ticaret, Güçlü Takımda Başlar !!!

Büyüyen network marketing sektörünün yeni yükselen yıldızı olmak ister misiniz? Hemen Elit TEAM destek sisteminin size sağladığı kolaylıklar ile Welltures Global şirketinin bir parçası olabilirsiniz. Aşağıdaki hemen daha fazla bilgi al butonu ile Elit TEAM ‘i keşfedebilirsiniz.

Eğer Weltures Global hakkında güncel bilgileri, periyodik yapılan zoom toplantılarını ve en önemlisi şirket ve ürünler hakkında anlık gelişmeleri takip etmek isterseniz; aşağıda bulunan whatsapp grubum ve telegram kanalıma katılarak 7/24 anlık gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Welltures Global
Ürünleri

Merak ettiğiniz ürün görseline tıklayarak, o ürün ile ilgili detaylı anlatım videosunu izleyebilirsiniz.

İndirimli Sipariş Nasıl Verilir?

Welltures Global ürünlerine iki (2) farklı yol ile sahip olabilirsiniz.

 1. YOL : Müşteri olup normal fiyatlardan ürünlere sahip olabilirsiniz.
 2. YOL (size tavsiyemdir) : Extra ücret ödemeden üye olup, seçeceğiniz paketlere göre tüm ürünleri %33 ile %60 arasında indirimli satın alabilirsiniz. (NOT: Üye olduktan sonra menüde bulunan ”paket satın al” alanına bakabilirsiniz.)